KANALİZASYON TIKANIKLIĞI

0
60

Tıkanıklık açma hizmetleri kapsamında bir diğer uzmanlık alanı olan kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerini modern teçhizatlar kullanarak ve kırma işlemi yapmadan gerçekleştirmektedir. Sektörde öncü bir konumda bulunan firmamız, bu hizmetiyle sorunları etkili bir şekilde çözmektedir.

Kanalizasyon tıkanıklığına sebep olan çeşitli nedenler bulunmaktadır:

  • Binanın inşa safhasında yapılan mühendislik ve ustalık hataları,
  • Tuvalet veya giderlere atılan yabancı cisimler,
  • Suda erime özelliği olmayan maddelerin gider hattına gönderilmesi,
  • Atık yağ gibi maddelerin giderlere atılması.

Bu sorunlarla karşılaşıldığında, kanalizasyon tıkanabilir ve bu durum birçok sıkıntıya yol açabilir. Firmamız, bu tür sorunları çözmek adına modern teknolojik ekipmanlarını kullanmaktadır.

Tıkanan Kanalizasyon Nasıl Açılır?

Kanalizasyon açma işlemlerinde şu adımları uygulamaktadır:

  1. Binanın kanalizasyon kuyusu, temele nazaran daha aşağı bir kot seviyesinde olmalıdır. Bu prensibe uyulmazsa bina gideri, şehir ana kanalizasyon hattına ulaşamaz ve tıkanıklıklar meydana gelebilir.
  2. Künk boruları arasında oluşan boşluklar veya içe çöken borular da tıkanıklığa neden olabilir. Firmamız, bu tür durumları da dikkate alarak çözümler geliştirmektedir.
  3. Firmamız, yaşanan sorunun nedeni ne olursa olsun en optimum çözümü bulmaktadır. Geliştirilen çözüm sayesinde kısa sürede kanalizasyon açılarak, yaşanan mağduriyet sonlanmaktadır.

Bina sakinleri genellikle kanalizasyon borusunun nerede olduğunu bilmezler. Ancak firmamız, yenilikçi hizmet anlayışıyla bu konuda da yardımcı olmaktadır. Kanalizasyon kuyusunun tespiti, sorunun hızlı çözümüne katkı sağlar. kanalizasyon açma işlemlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sorunlarınızı çözmek ve kesintisiz hizmet almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

0 0 oylar
Oylama
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster